Dujų įranga

Kiekvienam klientui individualiai rekomenduojame dujų įrangą bei parenkam komplektuojančias dalis, atsižvelgiant į automobilio markę, variklį, poreikius ir finansines galimybes. Mūsų tikslas - sumontuoti dujų įrangą tam, kad ji atsipirktų ir padėtų klientui sutaupyti.
Per visą darbo laiką esame sumontavę daugiau kaip 3000 automobilių dujų įrangos komplektų. Turime sukaupę didelę patirtį ir galime nuoširdžiai patarti.

 


Paskutiniu metu Lietuvoje populiariausios ir dažniausiai montuojamos yra šias dujų įrangos:

BRC
- italų įmonė gaminanti pilną asortimentą dujines įrangos, automobilio kuro sistemą keičiant į suskystintų dujų ir metano įrangą, kuri gali patenkinti bet kokius rinkos poreikius:nuo pačios paprasčiausios karbiuratoriniams varikliams, iki aukščiausio sudėtingumo klasės įrangos, skirtos EURO 4 kategorijos transporto priemonėms, kuriose įdiegti diagnostiniai OBD įrenginiai.

STAG
- liaudyje ši dujų įranga dažniausiai vadinama tiesiog „lenkiška“. STAG-4 su tiesioginio įpurškimo dujų valdymo sistema – tai kone labiausiai paplitusi dujų įrangos sistema skirta keturių cilindrų automobiliams. Ši dujų įranga puikiai tinka daugumai, įvairaus tipo automobilių variklių pradedant senesniems baigiant naujesniais automobiliais. STAG 4 galima komplektuoti kartu su įvairaus tipo dujiniais purkštukais ir dujų reduktoriumi kuris gali būti pritaikytas skirtingo galingumo varikliams, įskaitant ir variklius su turbina.

LPG-TECH
- lenkų kompanija per pastaruosius keletą metų sėkmingai kūrusi ir tobulinusi suskystintų dujų sistemas, pradedant paprasčiausiomis vakuuminėmis, baigiant sekventinio ir tiesioginio įpurškimo įrangomis. Dėka nuoširdaus ir sėkmingo darbo, LPG-TECH išpopuliarėjo tiek vietinėje Europos rinkoje, tiek ir plačiai pasaulyje. LPG-TECH nuolat diegia naujas inovatyvias technologijas savo gaminamuose produktuose. Ypatingas dėmesys yra skiriamas kiekvieno elemento konstrukcijai – nuo modernios programinės įrangos, valdančios LPG kompiuterį, iki šiuolaikinio kokybiško dujų reduktoriaus dizaino. LPG-TECH įranga yra parengta dirbti tiek su LPG, tiek su CNG (suspaustos gamtinės dujos) įrangomis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Darbo laikas:

I-V  8:00  - 17:00 


Kontaktai

Kuršių g. 9A, Kaunas
Telefonas: +370 610 07317
 El. paštas: info@empliusa.lt